,,Na luzie”
Wisła ma już zapewnione mistrzostwo 1 ligi. Powoli można szykować się na ekstraklasę. Trzeba jeszcze jednak rozegrać dwa spotkanie. Pierwsze z nich już dzisiaj o 20:30 w Warszawie Piękny czas Ulga, radość i przede wszystkim brak presji. To ostatnie może być kluczowe w pojedynku z Polonią Warszawa. Lider od 1 do ostatniej kolejki stał się…

