mistrzowska feta

  • Jest pięknie

    Kibice Wisły Kraków wspólnie świętowali awans. Najpierw na stadionie podczas spotkania z Pogonią Siedlce, później na rynku. Takiej fety nie było nawet w mistrzowskich sezonach w ekstraklasie. Ponad 50 tysięcy ludzi Szacuje się, że awans na rynku świętowało ok. 50-60 tys. kibiców. Kosmiczne liczby, a idealnie to wszystko obrazują liczne filmy na różnych portalach. Wisła…