Jest pięknie
Kibice Wisły Kraków wspólnie świętowali awans. Najpierw na stadionie podczas spotkania z Pogonią Siedlce, później na rynku. Takiej fety nie było nawet w mistrzowskich sezonach w ekstraklasie.
Ponad 50 tysięcy ludzi
Szacuje się, że awans na rynku świętowało ok. 50-60 tys. kibiców. Kosmiczne liczby, a idealnie to wszystko obrazują liczne filmy na różnych portalach. Wisła Kraków w swojej historii ma wiele tytułów mistrzowskich, co za tym idzie sporo fet na rynku. Jednak niedzielne wydarzenia przerosły wszelkie oczekiwania. Tęsknota za sukcesami, młode pokolenie i przede wszystkim 4 lata w 1-lidze robią swoje. To było prawdziwe święto kibiców Wisły Kraków.
Kibice na murawie z piłkarzami
Po końcowym gwizdku wielu kibiców wbiegło ma murawę. Chwilę przed podniesieniem pucharu cała murawa zapełniła się kibicami. Do tego stopnia, że władze Wisły Kraków musiały przez kilkadziesiąt minut prosić fanów o opuszczenie boiska, by piłkarze mogli podnieść puchar. Radość niczym po zdobyciu mistrzostwa Polski. Mistrzostwo może i było, ale rzecz jasna 1-ligi.

