Wywiad z Kubą Krzyżanowskim po awansie do ekstraklasy

Tobiasz Pacholski: Dzisiaj nie chcę Cię pytać stricte o mecz. Chciałbym bardziej zapytać o emocje, cały sezon, jakbyś mógł to troszeczkę podsumować.

Jakub Krzyżanowski: Jest to takie połączenie ulgi, ale i ogromnego szczęścia dzisiaj. Po takim okresie ciężkiej pracy, wylanego potu, krwi. Czekaliśmy na to 4 lata. W końcu możemy po takim okresie dopisać sobie ten awans. Jestem niezmiernie ucieszony tym faktem.

Tobiasz Pacholski: Walczycie jeszcze o 1 miejsce, chociaż na dobrą sprawę w poniedziałek wszystko może być jasne. Do kolejnych 2 meczów jednak można podejść z większym luzem?

Jakub Krzyżanowski: Tak, tak, ale na razie nie chcę myśleć o tym najbliższym meczu. Dzisiaj mam zamiar się po prostu cieszyć.

Tobiasz Pacholski: Ekstraklasa to półka wyżej. Czy są w dyskusje szatni na ten temat?

Jakub Krzyżanowski: Tak, nie ma co ukrywać ekstraklasa bardzo rozwinęła się pod kątem piłkarskim. Na pewno będzie to półka wyżej, ale my będziemy ciężko pracować, żeby wejść na ten poziom i się tam utrzymać.

Podobne artykuły o tematyce: wywiady

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *